O NAS

Kontakt

Ośrodek Szkolenia Kierowców „OSK 21

Biuro i sala wykładowa Centrum:
Wrocławska 27,
59-220 Legnica, (budynek MPoint, parter)

Telefon: +48 668 328 905
(odbieramy codziennie przez całą dobę)

Email: biuro@osk21.com.pl

Poznaj nas

Szkolimy z powodzeniem od 2009 roku na prawo jazdy kategorii A, A2, B, B  wraz z podstawieniem samochodu na egzamin, B automat na aucie elektrycznym. 

 • Nie jesteśmy instruktorami z przypadku – uczymy, bo uwielbiamy to robić.
 • Nasz zespół dobieramy bardzo starannie i czuwamy nad jego jakością.
 • Jako pierwsi wprowadziliśmy różnorodne samochody do szkolenia. 
 • Dajemy Ci możliwość uczenia się i zdawania egzaminu naszym pojazdem.
 • Regularnie szkolimy się w technice jazdy, psychologii i bezpieczeństwie.
 • Dbamy o Twój komfort na każdym etapie Twojego szkolenia. 
 • Lata praktyki na różnych płaszczyznach pozwoliły nam opracować autorskie metody nauczania, które regularnie udoskonalamy.

  Na rynku z sukcesem od 2009 roku.

  ANETA SZPYRKA

  Instruktor kategorii A oraz B od 2016 roku nieprzerwalnie. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Zdobywała doświadczenie zawodowe we wrocławskiej spółce giełdowej prowadząc szkolenia z zakresu psychologii biznesu, później rozwijała umiejętności zawodowe w ośrodku interwencyjnym jako psycholog oraz w tym samym czasie jako nauczyciel w szkole policealnej. Ukończyła również Public Relations także na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Psychologię Transportu na Uniwersytecie Jagiellońskim, uzyskując tym samym uprawnienia do przeprowadzania badań psychotechnicznych dla kierowców. 

  W 2022 roku rozpoczęła szkolenia z techniki jazdy na torach w Europie i Polsce, aby udoskonalić swój warsztat, rozwijać umiejętności w pracy z kandydatami na kierowców oraz móc być jeszcze skuteczniejszą w kształceniu kandydatów na kierowców. 

  Aneta zajmuje się również wszystkimi wydarzeniami organizowanymi przez OSK21 w ośrodku oraz działaniami charytatywnymi i społecznymi w imieniu OSK21. Aktywnie współpracuje ze szkołami ponadpodstawowymi, drużynami sportowymi, fundacjami.

  Aneta zaprasza Was na kursy motocyklowe i samochodowe w języku polskim i angielskim i zawsze chętnie służy pomocą i wsparciem. 

  DANIEL RUSIN

  Założyciel i kierownik ośrodka, wykładowca i instruktor kategorii A, B i B+E, którym jest nieprzerwalnie od 2008 roku. Rok po rozpoczęciu pracy jako instruktor nauki jazdy postanowił założyć własny ośrodek. Tak powstało OSK21.

  Z wielkim zaangażowaniem i pasją od tych wszystkich lat prowadzi szkolenia, w których wykorzystuje swoje autorskie metody opracowane przez lata obserwacji i doświadczenia. Nigdy nie stoi w miejscu i zawsze ma mnóstwo pomysłów na rozwój siebie i swojego zawodu oraz na innowacje ułatwiające kandydatom na kierowców  zdobywanie uprawnień.

  Intensywnie szkoli się w Polsce i w całej Europie, regularnie od 2020 roku na torach wyścigowych oraz na szkoleniach u zawodników sportów motorowych zyskując doświadczenie, wiedzę i technikę, którą może przekazywać podczas swojej pracy jako instruktor. Prawdziwy praktyk, który kocha to, co robi i zaraża tym cały swój zespół. 

  Ukończył prawo, pasjonuje się sportem, kocha zwierzęta, podróże i oczywiście swoją pracę. 

  Daniel prowadzi wszystkie zajęcia teoretyczne w OSK21, kursy na kategorie motocyklowe A, A2 oraz na kategorię B i B automat na pojeździe elektrycznym. Zawsze chętny do pomocy, z wielkim poczuciem humoru i oddaniem z powodzeniem i sukcesem prowadzi swoje ukochane dzieło coraz wyżej na szczyt. Jest autorem wszystkich innowacji i pomysłów, dzięki którym OSK21 jest tak skuteczne i godne zaufania już od wielu lat. Specjalista od spraw niezałatwialnych. 

  Daniel zaprasza Was na kursy na prawo jazdy kategorii A, A2, B, B automat na samochodzie elektrycznym i oczywiście na wykłady, które prowadzi w bardzo ciekawy i angażujący sposób uzyskując tym najlepsze wyniki.